TJ Sokol Protivanov - SK Červenka 2:2 (2:1)

1.5. 2013 se odehrála dohrávka 16.kola 1.B třídy skupiny "B" v Protivanově.

Branky Protivanova: 12. F. Pospíšil, 38. Šindelka
Rozhodčí: Oulehla – Navrátil, Sigmund
Sestava Protivanova: R. Vybíhal – Ženata, J. Vybíhal st., Dvořák, Bílek – Kropáč, F. Pospíšil, M. Pospíšil, Nejedlý (50. D. Sedlák), Šindelka – R. Sedlák (70. Blézl). Trenér: Libor Bílek.

Hodnocení trenéra Protivanova Libora Bílka:

„Je to spíše zklamání, měli jsme na výhru, ale i tento bod může rozhodnout o naší záchraně. Po krásné nahrávce šel sám na brankáře František Pospíšil a velice brzy nás poslal do vedení, jenže do pěti minut bylo srovnáno, když si Jan Vybíhal dal po rohu vlastní gól. Nepoložili jsme se a po dalším rohu ještě do poločasu skóroval Martin Šindelka na 2:1. Hráli jsme dobře, napadali jsme, ale v osmašedesáté minutě jsme neuhlídali jejich středního útočníka, který vyrovnal. Bohužel nám chybělo štěstí, protože František Pospíšil trefil tyčku a Šindelka mířil těsně vedle. Soupeř hrozil brejky, ale gólman nás podržel.