4.kolo krajská soutěž dorost sk. "B" Čechovice : Protivanov 2:4 ( 2:2 )

V neděli 1.9. jsme odjeli sehrát zápas do Čechovic

Branky Protivanova: 33. Nejedlý Karel, 37. Pliska Pavel, 80. Milar Ondřej, 82. Nejedlý Vít
Rozhodčí: Majer
Sestava Protivanova: B. Vaněk  – L. Svoboda, T. Sekanina, P. Janeček, L. Vaněk– T. Mudroch, V. Nejedlý, O. Milar, P. Musil, – J. Liška, K. Nejedlý

P. Pliska, J. Šustr, I. Kozlovský

Hodnocení:

V Čechovicích se v prvním poločase jednalo o klasické derby, nikdo nechtěl udělat chybu. Přestože jsme měli více ze hry nedokázali jsme si v úvodu vypracovat větší šanci na zakončení.

Po vystřídání vnesl Pavel Pliska do útoku oživení a po vybojovaném míči se podařilo Karlovi skórovat. Bohužel jsme se hned vzápětí nevyvarovali chyb a soupeř otočil stav na 2:1 ve svůj prospěch.

Podařilo se nám však hned zvednout hlavu a Pavel Pliska přestože byl faulován na penaltu ( rozhodčí ponechal výhodu ) dokázal ještě zakončit tak, že z toho padl vyrovnávací gól. Zakončili jsme tak pětiminutovku během které padli 4 góly.

Do konce poločasu jsme ještě měli několik střel na bránu z nichž se bohužel žádná neujala.

V úvodu druhého poločasu jsme příliš často ztráceli míč a soupeř nás několikrát zatlačil před vlastní bránu. Vzniklé šance ovšem nevyužil i zásluhou dvou výborných zákroků Břeti Vaňka.

V cca75 min. soupeř fauloval na polovině hřiště unikajícího Patrika a protože měl již žlutou z prvního poločasu dohrávali domácí o desíti.

Nastalou situaci se nám podařilo maximálně využít, ujala se střela Ondry z dálky a vzápětí pojistil vedení Vítek, který šel sám na gólmana.

Přestože jsme si vypracovali ještě další šance gól už nepadl.

Nejlepšími hráči střetnutí byli: Vít Nejedlý, Ondra Milar, Pavel Pliska

Další utkání sehrajeme v neděli 8.9.2013 doma se Želátovicemi začátek utkání je v 11.hod