9.kolo (06.10. 2012) Sokol Slavonín - TJ Sokol Protivanov 2:2 (1:1)

Branky Protivanova: M. Pospíšil, R. Sedlák.
Rozhodčí: Vojáček – Balún, Milar.

Sestava Protivanova: R. Vybíhal – Ženata, J. Vybíhal, Dvořák, M. Bílek – Grulich, R. Sedlák, M. Pospíšil, Kropáč – F. Pospíšil, Nejedlý. Trenér: Libor Bílek.

Hodnocení trenéra Protivanova Libora Bílka:

„Byl to bojovný zápas, šance se střídaly na naší i na jejich straně. Slavonín se kolem dvacáté minuty dostal do vedení., hned za deset minut jsme odpověděli, když se krásnou střelou z velkého vápna trefil Marek Pospíšil. Ve druhé půlce byl v šestnáctce faulován Radek Sedlák, sám penaltu proměnil a poslal nás do vedení 2:1. Na penalty jsem určil trojici hráčů a jeden z nich je právě Radek Sedlák. Věřil si, šel na ni a dal ji. Od té doby je pravda, že nás Slavonín dvacet minut drtil, ale dokázal z toho jen vyrovnat a pak se už utkání dohrávalo. Bod beru jako zasloužený a ze soupeřova hřiště de facto jako výhru.“

Zdroj:  Večerník PV